مدیریت پیمان

 مدیریت پیمان

 

 

همکاری که شرکت انبوه سازی توان سازه پدیده در این روش با کارفرمایان انجام می دهد ، اجرای پروژه به صورت مدیریت پیمان می باشد .

در این روش این شرکت وظیفه مدیریت اجرای پروژه را بر عهده می گیرد . بنابراین تعیین روش های اجرای پروژه و تعیین چارت سازمانی و بکار گیری نیرو ها و به خدمت گرفتن ماشین آلات بر عهده این شرکت می باشد و بابت مدیریت پروژه درصدی از هزینه های انجام شده را دریافت می دارد ، این هزینه ها شامل تهیه مصالح و هزینه اجرا می باشد . لازم بذکر است این هزینه ها ی صورت گرفته بر طبق توافق با کارفرما در نظر گرفته و محاسبه می گردد .

شرکت انبوه سازی توان سازه پدیده با توجه به در اختیار داشتن مهندسین و طراحان با تجربه و پرسنل متخصص و ماشین آلات مدرن و تجربه در صنعت ساختمان این توانایی را دارد که اجرای پروژه را از مرحله صفر شروع کرده و مراحل اداری – طراحی ، نظارت و اجرا را بر عهد گرفته و ساختمان ها را کلید تحویل انجام دهد ، با این کار با توجه به توانایی های این شرکت هزینه ها را به میزان قابل توجه ای کاهش داده و قیمت تمام شده ساختمان ها را با قیمتی رقابتی تحویل کارفرمایان محترم دهد .

شرکت انبوه سازی توان سازه پدیده آمادگی خود را جهت اجرای پروژه به صورت مدیریت پیمان می باشد .پروژه های ساختمانی در تمامی نقاط کشور اعلام میدارد .

جهت همکاری شرکت انبوه سازی توان سازه پدیده با شما درخواست کتبی و مشخصات شخصی و ساختمان مورد انتظار خود را به آدرس ایمیل

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال یا با شماره تلفن دفتر شرکت یا بعد از وقت اداری با شماره همراه 09382177001 روابط عمومی تماس حاصل فرمایید .

 

 

  • آدرس دفتر مرکزی : ایران - ایلام - میدان 22 بهمن - خیابان فردوسی
  • 32240327 - 084
  • 32240328 - 084
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اخرین نمونه ها

ارتباط با روابط عمومی

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Top