پذیرش اجرای پروژه

 

امروزه ساخت و ساز با گذشته بسیار متفاوت شده است . نیاز روز افزون جوامع بشری به مسکن و سرپناه ، ساخت و ساز را متحول کرده است . بهای تمام شده و کیفیت دو عامل تعیین کننده ساخت و ساز در بازار رقابتی شده است . با طراحی و مصالح و روش های قدیمی اجرا ، دیگر نمی توان به بهای رقابتی و اقتصادی رسید . یکی از تاثیر گذارترین عامل در کاهش بهای تمام شده ، سرعت بالا و کاهش زمان اجرای پروژه می باشد . عامل دیگر در رسیدن به کاهش بهای و افزایش کیفیت ، تخصص و تجربه می باشد .

با توجه به تخصص و تجربه در شناخت عوامل تاثیر گذار بر بهای تمام شده ، شرکت انبوه سازی توان سازه پدیده با در اختیار داشتن مهندسین متخصص و پرسنل کارگاهی با تجربه و

شرکت انبوه سازی توان سازه پدیده با توجه به تیمی از بهترین مهندسین متخصص و طراحان مطرح و نام آشنا ی کشور و پرسنل کارگاهی با تجربه در صنعت ساختمان و در اختیار داشتن ماشین آلات مدرن توانسته هزینه های ساخت و زمان اجرای پروژه ها را کاهش و کیفیت ، استحکام ، ضریب ایمینی و زیبایی ساختمان های اجرا شده را افزایش دهد و با چنین نگاهی سپردن طراحی ، نظارت و اجرای پروژه از طرف مالکین محترم با شرکت انبوه سازی توان سازه پدیده ، کاری اقتصادی وعقلانی میباشد .

شرکت انبوه سازی توان سازه پدیده آمادگی خود را جهت طراحی ، نظارت و اجرای پروژه های ساختمانی در تمامی نقاط کشور اعلام میدارد .

جهت همکاری شرکت انبوه سازی توان سازه پدیده با شما درخواست کتبی و مشخصات شخصی و ساختمان مورد انتظار خود را به آدرس ایمیل

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال یا با شماره تلفن دفتر شرکت یا بعد از وقت اداری با شماره همراه 09194103155 روابط عمومی تماس حاصل فرمایید .

  • آدرس دفتر مرکزی : ایران - ایلام - میدان 22 بهمن - خیابان فردوسی
  • 09194103155
  • 084-32240327
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اخرین نمونه ها

ارتباط با روابط عمومی

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Top