فرصت های شغلی

 

براي استخدام نیروی انساني، ما به دنبال افرادي با انگيزه، تحصيلكرده، داراي توانايي كافي در انجام امور محوله و باتجربه بالاخص در راستای فعالیت‌های صنعت ساختمان است. افزون بر اين، توان سازه پدیده براي ويژگيهاي مثبت شخصيتي و اجتماعی افراد ارزش بالايي قائل است: تعهد، پشتكار، اعتماد به نفس و مهارتهاي بين فردي.

چنانچه تمايل داريد به گروه شرکت‌های آذرسیماب بپيونديد، رزومه خود را به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نماييد و در آن ميزان تحصيلات، تجارب كاري، مهارتها و شايستگي‌هاي خود را شرح دهيد.در صورت برخورداری از شرایط عمومی و تخصصی، از شما براي شركت در مصاحبه دعوت خواهد شد.

 

چرا شرکت انبوه سازی توان سازه پدیده ؟

 

از آنجا که شرکت انبوه سازی توان سازه پدیده در حال انجام پروژه های ساختمانی ( اداری ، تجاری ، درمانی و مسکونی ) متنوع،‌ بزرگ و دشوار در ایران می باشد، ‌همکاری با گروه توان سازه پدیده امکان تجربه کار با نیروی های متخصص و حرفه ای را فراهم می کند. بسیاری از مدیران،‌ مهندسین و کارمندان این شرکت در زمینه کاری خود از سرآمدین و موفق ترین ها می باشند.


ما به عنوان یکی از بزرگترین و خوشنام ترین گروه های فنی – مهندسی ایران، موقعیت های شغلی بسیار متنوع و زیادی را به افراد جویای شغل ارائه می دهد. موفقیت گروه بام در گرو استخدام نیروی کار متعهد،‌ زبردست و با استعداد است از این رو بام به فراخور نیاز خود در حوزه های مختلف اقدام به جذب نیروهای متخصص و جوانان پویا و پرتلاش می نماید.

  • آدرس دفتر مرکزی : ایران - ایلام - میدان 22 بهمن - خیابان فردوسی
  • 32240327 - 084
  • 32240328 - 084
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اخرین نمونه ها

ارتباط با روابط عمومی

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Top