واحد طراحی

 

1- گام اولیه پس از انتخاب زمین و تعیین نوع کاربری آن پروژه ارائه طرح مناسب و تعیین نقشه های اولیه می باشد. در این مرحله با توجه به موقعیت زمین، کاربری آن، میزان بودجه و نیازهای کارفرما و مهندسین طراح اقدام به تهیه نقشه های اولیه می کنند.

2- طراحی ساختمان به دو بخش سازه ای و معماری تقسیم بندی می شود، از نقطه نظر سازه ای جهت مقاومت در برابر بارهای جانبی مثل باد و زلزله همچنین بارهای زنده و مرده، رعایت آئین نامه های حاکم ساختمانی چون آئین نامه 2800، بارگذاری، مقررات ملی ساختمان و دیگر استانداردهای موجود حائز اهمیت است.

 

 در بحث طراحی معماری رعایت نکاتی چون بهره گیری بهینه از حداکثر فضاهای موجود، بکارگیری آخرین دستاوردها و امکانات رفاهی- امنیتی، توجه به نیازهای مالکین محترم، افزایش طول عمر و دوام مصالح بکاررفته، بهبود چشم انداز ساکنین و توجه به مشاعات ساختمان و استفاده از مصالح و فینیشینگ یکپارچه برای اجزا مختلف ساختمان، به طراحی حرفه ای تر ساختمان کمک می کنند.

 

 شرکت انبوه سازی توان سازه پدیده با بهره گیری از تجارب ارزشمند طراحان تراز اول در صنعت ساختمان و بکارگیری مهندسین و کارشناسان خبره در زمینه طراحی، به عنوان رهبر بازار لوکس سازی مطرح است و فراتر از استانداردهای موجود سعی در جلب رضایت روز افزون مشتریان خود دارد.

  • آدرس دفتر مرکزی : ایران - ایلام - میدان 22 بهمن - خیابان فردوسی
  • 09194103155
  • 084-32240327
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اخرین نمونه ها

ارتباط با روابط عمومی

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Top